Hejty

Prečo je Pohoda v pohode?

zdroj: www.pravda.sk
zdroj: www.pravda.sk

Otázka: “Ideš na Pohodu?” odznela z úst každého mladého progresívneho blaváckeho nasilu liberála v jeho early 20s aspoň raz za posledný týždeň. Pohoda je skrátka kúl, ak ste si doteraz nestihli všimnúť a ak tam tento rok nejdete, tak choďte domov a popremýšľajte o svojom živote, vy zbytočný plebs.

Teraz sa však poďme pozrieť spolu nato, PREČO je tá Pohoda taká strašne super. V prvom rade tam stretnete kopu super ľudí! Prídete tam a obzeráte sa. Pred vami Kiska za vami Radičová, skrátka kam sa pozriete, tam je nejaký politik! Yay! Aj oni sú tam presne preto, prečo aj vy! Tým dôvodom nie je ani zďaleka to, že sa chcú páčiť mladším voličom a robia si takto nepriamo kampaň, ale to, že si prišli vypočuť úžasnú hudbu.

Aj tento rok má Pohoda skvelý line-up. V prvý deň si môžete vypočuť gibraltársky národný orchester hrať mongolskú oslavnú pieseň z 13. storočia, zahratú na basovom hrebeni, hneď za tým príde islandská rapová senzácia ktorá má skvelý nový projekt so španielskym trance dark ambient new rave yolo zoskupením a zahrá vám song, ktorý znie ako kotiace sa mačence. To si skrátka nemôžete nechať ujsť.

Takto sa prirodzeným vývojom dostávame k ďalšiemu dôležitému pozitívu Pohody. Je ním tá skvelá atmosféra! Najprv chodíte po letisku, páli na vás slnko a pretĺkate sa kopou ľudí, ktorí sú na tom rovnako ako vy. Ale tá atmosféra pohody a slobody je na nezaplatenie. Škoda že taký nie je aj ten lístok. Potom prípadne začne pršať, vy zmoknete, alebo vám odfúkne stan, ale skrátka tá sloboda je skvelá, za nič by ste ju akiste nevymenili.

Skvelé na Pohode je aj to, ako vlastne vychováva mládež a smeruje ju do ďalšieho života. Na Pohodu totiž chodia len mladí pokrokoví mládežníci, ktorí vedia čo chcú so svojim životom. Toľko lumenov ožratých na kope som skutočne nevidel nikde inde.

Tak, aby sme to zhrnuli, tento festival treba zažiť a okamžite sa tam vyberte. Jeho návšteva vám za vaše peniaze a nervy dá toho skutočne veľa.

Vaše obohatenie článku