Návody Odpad

Ako byť výkonnejší v práci v jedinom a mimoriadne účinnom kroku?

Zdroj: www.careerealism.com
Zdroj: www.careerealism.com

Drahí čitatelia,

aj Vy patríte k tzv. pracovníkom “pohoďákom”, na ktorých sa zamestnávatelia pozerajú častokrát cez prsty? Aj Vy, keď vidíte kopu práce, dostanete okamžite chuť na obednú pauzu a kolegovia vás uvidia až o hodinku a pol? Ste v kolektíve  neobľúbení, pretože vždy pokazíte teamwork vlastnou lenivosťou a nezainteresovanosťou?

Presne pre Vás teda objavili vedci v Adršpašských skalách úžasné riešenie, ktoré zatočí s Vašimi problémami raz a navždy! Už nikdy sa nebudete musieť báť zúčastniť tímovej práce, ba dokonca teraz ich budete môcť aj iniciovať, pretože budete vedieť, že v nich budete hviezdiť!

Objavitelia tejto prevratnej metódy boli zastrašovaní zhora, na jedného bol dokonca spáchaný pokus o atentát, avšak on z tej embéčky ušiel ešte predtým ako vybuchla. Preto je jasné, že s týmto jednoduchým návodom, ako zvýšiť vlastnú produktivitu treba ísť okamžite na svetlo sveta. Lebo ako zaznelo vo “V for Vendetta”, telo sa zabiť dá, ale myšlienka nie.

Každopádne, aby sme to už toľko nenaťahovali, nechajte ma, milí čitatelia, Vám pogratulovať k Vašej pozitívnej zmene a vysloviť prianie, aby sa našej rady držal každý človek na tejto planéte.

Týmto jednoduchým a účinným krokom je:

NEBUĎTE LENIVÉ LEMRY!!!
Uvidíte, hneď to pôjde lepšie.

Vaše obohatenie článku